main_banner_large.jpg
Na této stránce si můžete přečíst něco málo o akcích, na kterých jsem spolupracovala. Převážně se zatím jedná o komerční projekty nebo studentská natáčení. Akce, které se teprve uskuteční, jsou detailněji popsány v PŘIPRAVOVANÝCH AKCÍCH.
Tento víkend 8. 5. 2011 se v Jablonci nad Nisou uskutečnil další ze závodů Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost. Na jednu z nejvyšších umělých stěn u nás se sjeli závodníci z různých koutů republiky, aby změřili své síly a vytrvalost.
Ve středu 22.10.2008 proběhlo ve studiu Kamarád další vítání nejmladšího, nově příchozího ročníku. A vy si můžete přečíst, jak to tam asi vypadalo. Možná přijde i Tesák :)))


Popoznaňský maraton a Mostně-místní šílenství - část 1
Nějaký čas zase uplynul, našla se volná chvilka, a tak jsem si řekla, že by nebylo na škodu napsat něco zajímavého na web. Léto se pomalu chýlí ke konci a srpen nám přinesl další zajímavou akci, kterou bych vám tu chtěla přiblížit. Ale nepředbíhejme. Všechno pěkně po pořádku.

Všechno to totiž začalo v týdnu Keltské noci. Ti co četli můj článek, jistě vědí, co se dělo a jak to dopadlo. Možná si pamatujete, že v tentýž víkend probíhalo v Polsku Mistrovství České republiky na okruzích, konkrétně v Poznani. A tak se pomalu, ale jistě, dostávám k první části titulku…
19.7.2008 se na našem oblíbeném Plumlově konal divadelní Workshop. Jedná se o každoročně pořádanou akci v rámci Plumlovského léta. Na místním zámku se sejdou mladí lidé z České a Slovenské republiky, aby zde pod režií Vlada Sadílka nacvičili hodinové divadelní představení, letos na motivy skladby Carla Orffa, Carmina Burana. Jako završení snažení všech účastníků, je celé představení prezentováno publiku v celé své parádě.

25. a 26. července se v Plumlovském kempu uskutečnil další ročník festivalu irské hudby. Ten letošní byl velice zajímavý nabitým programem a širokou škálou vystupujících skupin.

I my jsme se účastnili, tedy pouze pracovně a ne na pódiu ;)

Natáčení filmu Vzpomínka - obrázek

Natáčení filmu Vzpomínka - obrázek

Minulý týden probíhalo ve Zlíně natáčení mého bakalářského filmu Vzpomínka.
1

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one