main_banner_large.jpg

Natáčení filmu Vzpomínka

Natáčení filmu Vzpomínka - obrázek

Natáčení filmu Vzpomínka - obrázek

Minulý týden probíhalo ve Zlíně natáčení mého bakalářského filmu Vzpomínka.
Začínalo se v pondělí 31.3. večer. Naložila se technika a náš Volkswagen Team vyrazil do pakru vedle U2. Zavolali se hasiči, kteří měli na místo přijet a pokropit ho vodou, aby bylo jako po dešti. Když přijeli na místo a pokropili chodník vodou, ukázalo se, že i když celý minulý týden vydatně pršelo a sněžilo, tak voda na chodníku vydrží asi tak celých 5 nimut.

Scéna se zasvítila, dorazil herec a mohlo se začít. Natáčení probíhal celkem rychle i přes vlezlou zimu, která se vetřela kam se jí zachtělo. A tak jsme byli ke všeobecné radosti ve dvě hodiny v noci hotoví se všemi záběry, tedy o hodinu dříve než bylo v plánu. Všechno se poklidilo, někteří z nás se odebrali do postele, někteří se šli veselit a já vyrazila dokončit svou prezentaci do angličtiny, kterou jsem následně po třech hodinách spánku v úterý ráno "odprezentovala".

Po dořešení zbylých věcí, jsem se nasoukala zpátky do postele s nadějí, že trošíčku přispím na večer. Netrvalo dlouho a asi tak po čtvrt hodině dorazila sms, že dívka, která měla hrát roli dívky, že tedy hrát nebude protože musí jet z rodiných důvodů domů. A to byl pro mě dost dobrý důvod na probrání a tak jsem se vysoukala z postele a jala se šířit paniku do vzdálenějších koutů mého světa, tedy do školy (zrovna jsem byla na druhé straně Zlína :) ).

Rychle se přiblížil večer a s ním další noční natáčení. Mezitím probíhalo zuřivé hledání ženských, které by se daly obsadit do hlavní role, nicméně bez úspěchu. (Ženský jsou hrozný citlivky.) A tak začalo další natáčení. Probíhalo relativně dobře, ale označila bych ho za krizový den natáčení. A tak jsme začali se zpožděním, zrušili jsme některou techniku a nakonec jsme nedotočili posledních 5 záběrů, které se odložili na dlaší den.

Přišla středa. Podle reakcí ostatních lidí jsem asi musela vypadat dost hrozně. Nicméně posledních pět záběrů jsme večer dotočili, i přes námitky některých velmi "milých a ochotných" občanů města Zlína a na mě přišlo jedno z těch těžších rozhodnutí. Stale se totiž nenašla žádná vhodná kandidátka na roli dívky.

Situaci jsem vyřešlila. Dívku jsme našli (dostali jsme jeden dobrej tip:)), film dotočili, a podrobnosti už jsou pod CENZUROU!! ;))

Co říci závěrem?
Chci poděkovat všem, kteří mi pomáhali a vydrželi to se mnou. Díky moc....

Několik zajímavých postřehů (by Aleš Vysloužil a Monča Brky):
- voda na chodníku, který vám hasiči postříkají, opravdu nevydrží celou noc. Zhruba asi tak 5 ninut...
- kapičky vody na rtech v záběru nevypadají hezky...
- některé části ženského těla, i když je krásné, v záběru vypadají divně. Třeba taková klíční kost, která vám z ramene udělá cosi hrbolatého a neidentifikovatelného...
------------------------------------------------------------------------------------------
11.05.2013 17:22:14
slowprint

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one