main_banner_large.jpg

Vítání prváků 2008

Ve středu 22.10.2008 proběhlo ve studiu Kamarád další vítání nejmladšího, nově příchozího ročníku. A vy si můžete přečíst, jak to tam asi vypadalo. Možná přijde i Tesák :)))


Vítání prváků 2008

Tak rok nám zase uplynul jako voda a sebou přinesl další vítání prváků. Všichni jsme se na něj už začátku školního roku těšili a přemýšleli jsme, jakou asi taškařici lonští prváci na své nové spolužáky vymyslí. Proto, když za mnou přišla Věrka, optat se, jak že jsme to vloni podnikli a technicky zařídili, jsem byla trochu zklamaná, že se bude opakovat loňský scénář. Naštěstí ale vymysleli novou strategii a tak se znovu skrytá kamera podívala do oné místnosti u ateliéru prostorové tvorby.
Já jsem si po loňské technické realizaci, následném natáčení a výrobě proslulého dokumentu "Vítání prváků 2007", o který nikdo nemá zájem, řekla, že se letos angažovat nebudu, ať si to pěkně užijou taky ti druzí :)). Tak jsem taky učinila, i když nutnosti neustále tisknout spoušť svého fotoaparátu jsem se nedokázala zbavit. Taky jsem za to byla hned pokárána vůdčí osobností audiovize Mgr. Tomášem Binterem: "Brkalová, ne že to zase bude celý o mě!"
Kameru tentokrát vyfasoval náš Zdeňa Adjunkt. Nejdřív sice trochu připomínal sloup opatřený kamerovým systémem, ale nakonec své nohy ovládl a pobíhal všude možně po místnosti. Meče, tedy "meče ci kordu" (bo co to bylo) se opět chopil Johny, slavný dabler a vlastník Mithrilu. Bez něj by to prostě nešlo :)). Jeho kolega, loňský policejní psycholog z Kriminálky Přerov, však letos mezi námi chyběl. Jeho úlohu, i když tedy ne policejní, zaujala zlínská herečka Renata Švrčková. Její úlohou tentokrát bylo, v rámci výzkumu donutit naše nové spolužáky k pěveckému, tanečnímu nebo básnickému výkonu.

V 18:00 se akce rozjela a prváci byly postupně voděni do oné místnosti a tam předváděli své kreace :)). Následně byli odvedeni k nám do studia, kde jsme se na ně připravili a byli od nás po zásluze pěkně přivítáni. V průbehu Macháčka napadlo, že je budeme křtít vodou, což jim jistě mnoho radosti nepřidalo. Taky by mě zajímalo, co ten Macháček s tou vodou pořád má, jestli on to nebude vodnář. Na workshopu rychloběžky s ní taky řádil.
No, vítalo se a mistr Binter se tradičně ujal přípravy kultovního vítacího nápoje, B-52. Stejně jako vloni však zjistil, že ani tentokrát produkce nebyla schopná zajistit Kahlúu a koupila dva stejné likéry. Takže se opět pila B-5, protože u nás se všechno dělá jen napůl. Ale nechám už toho rýpání. Všichni prvácí se seznámili s tímto nápojem, ač v ne zcela kompletní podobě. Pak začala hromadná zábava a pití dalších dostupných nápojů, a když se všechno sežralo a vypilo, audiovizuální paluba se pomalu vypráznila, protože pasažéři se pomalu přemístili do oblíbeného podzemního místa, jež je názýván Amérem.
Tak a to je vše, zazvonil zvonec a vítání je konec. Pro ty, kteří by si rádi nostalgicky připoměli atmosféru, která tam panovala, tak pro ně mám fotogalerii, která se ukrývá hned pod článkem o stránku výš.

Ahoj ahoj, zdraví Jack.

11.05.2013 17:10:18
slowprint

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one