main_banner_large.jpg
Logo_wgar_01.jpg
Vítejte na stránkách Moniky Brkalové alias Jacka Slowprinta. Najdete zde mé ukázky prací, které jsem vytvářela nebo na nich spolupracovala. Pohybuji se v oblasti filmové a televizní tvorby, fotografie, grafického designu, DVD authoringu a kresby. Neustále pracuji na rozšiřování svých obzorů a znalostí.
PF 2019

PF 2019

odkaz_TBT.jpg
Nejspíš si všichni říkáte, co to je za webové stránky. Žádné přibývající informace, žádné nové fotografie. Kam pak asi autorka zmizela?

Ráda bych Vás všechny ujistila, že jsem se nepropadla do země, ale do tajemného světa tvorby webových stránek. Jak jste již někteří určitě zaregistrovali, moje první webové krůčky dopadly vcelku obstojně. Web kouzla.supsbechyně.cz měl úspěch a potěšil nejen spolutvůrce reklamního spotu Supš–Laufen. A tak jsem si řekla… No vlastně si to asi nejprve řekli mí známí. A sice to, že bych měla pokročit na další metu, a já s tím souhlasila. Takže jsem nahlédla do tajů cizího světa hýřícího divokými pojmy jako domény, hosting, php… a v této nové sféře jsem se na nějaký čas ztratila.

Ačkoliv moje zmizení těmto stránkám příliš neprospělo, umožnilo vzniku jiným, které bych Vám tu také ráda představila. Můžete si na nich přečíst mnoho zajímavých informací o tréninkové skupině, která si říká TBTraining a je ojedinělým úkazem v oblasti sportovního lezení. Nutno dodat, že realizace webu byla náročná, ale výsledek myslím stojí za to. Přeji příjemné prohlížení.
 
Banner_web_updated.jpg
Protože člověk se neustále musí rozvíjet a získávat nové zkušenosti (aby nezakrněl), zkusila jsem si při příležitosti vzniku reklamního spotu SUPŠ – Laufen vytvořit svoje první webové stránky. Dnešní možnosti pro tvůrce jsou naštěstí široké, a tak se mi vcelku rychle podařilo proniknout do této oblasti díky programu Adobe Muse.

Hlavní ale je to, že web funguje, vzkvétá, a je Vám k dipozici pro čerpání informací o celém projektu reklamy, o myšlenkách, o spolupráci, o natáčení a nechybí samozřejmě fotky ani video. Neváhejte a přečtěte si více:

kouzla.supsbechyne.cz

Podpořte školu na Facebooku a pomozte s šířením webu o kouzelné reklamě. Díky!!!
https://cs-cz.facebook.com/supsbechyne
 

 
Letošním prvním přírůstkem v portfoliu mojí tvorby je reklamní spot pro Sřední uměleckoprůmyslovou školu a firmu Laufen CZ na propagaci učňovského oboru Výrobce a dekoratér keramiky. Moje tvorba většinou představuje snímky dokumentárního charakteru, při jejichž výrobě zastávám většinu štábových funkcí. Zde se ale jedná o plnokrevnou reklamu, která vznikla jako ojedinělý a kouzelný projekt. Na její výrobě se totiž podíleli filmoví profíci ve spolupráci se studenty a pedagogy SUPŠ v Bechyni. I já jsem přispěla svou troškou do mlýna, ale tentokrát jsem se omezila pouze na výkoného producenta, hlavního kameramana a střihače. Režisér Tomáš Binter dokázal obsadit pozice ve štábu opravdu zvučnými jmény a umožnil tak studentům i pedagogům školy zapojit se do profesionálního natáčení.
PF 2016

PF 2016

Na konci srpna a začátkem září se v proslulém lezeckém městečku Arco v Itálii uskutečnilo Mistrovství světa juniorů ve sportovním lezení. Mladí lezci z celého světa si navzájem poměřili síly a zabojovali o cenné kovy. Tak se také stalo, že jsem se jejich zovodních klání zůčastnila jako fotograf a z cest si přivezla úctyhodný soubor 2500 fotografií. Aby nezůstaly založené v šuplíky, tak je postupně budu umisťovat sem do této galerie, tak jak se k nim průběžně dostanu.

Můžeme tedy pomalu začít, máme zde Elišku Adamovskou v její první kvalifikační cestě.

Další fotografie: Veronika Šimková, Martin Jech, Radim Hejdušek, Jan Kendík, Mikuláš Keller, Petr Kliger, Jakub Konečný, Aleš Maršík, Denis Pail, Andrea Pokorná, Veronika Scheuerová, Lenka Slezáková, Anna Šulcová, Vojtěch Trojan, Sabina Večeřová a Štěpán Volf.
_DSC8900.jpg
_DSC8918.jpg
_DSC8864.jpg
_DSC8886.jpg
Kladno_foto.jpg
22. května se na lezecké stěně v Kladně uskutečnil další ze série závodů Českého poháru v lezení na obtížnost. Ač jsem měla spíš chuť si zase jednou trochu zazávodit, nakonec jsem se stejně jako obvykle chopila svého fotografického vybavení a pořídila pát momentek. I při fotografování jsem si trochu zalezla, takže neváhejte a prohlédněte si galerii ze sobotního dne.
Web_prolezeni_12.jpg
Začátek května nám kromě slunečného počasí přinesl i další závod Českého poháru v boulderingu. Tentokrát jsem se štábem České televize zamířila do Veletržního paláce na výstavišti v Praze. Závodní atmosféra se na místě dění držela už od pátku, kdy tam probíhaly dětské závody Boulder Bambini. O diváky nebyla nouze a záznam můžete shlédnout jako obvykle na webu ČT.
Web_prolezeni_10.jpg
Tak. Po roční pauze je tu zase moje samostatná tvorba. První nominační závod Českého poháru v lezení na obtížnost dospělých a mládeže se uskutečnil v Praze, v lezeckém centru SmíchOFF. Vnější impuls zafungoval a já se rozhoupala k tomu, vytvořit si další vlastní sestřih. Čtete dále v článku...

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one