main_banner_large.jpg

Web TBTraining

odkaz_TBT.jpg
Nejspíš si všichni říkáte, co to je za webové stránky. Žádné přibývající informace, žádné nové fotografie. Kam pak asi autorka zmizela?

Ráda bych Vás všechny ujistila, že jsem se nepropadla do země, ale do tajemného světa tvorby webových stránek. Jak jste již někteří určitě zaregistrovali, moje první webové krůčky dopadly vcelku obstojně. Web kouzla.supsbechyně.cz měl úspěch a potěšil nejen spolutvůrce reklamního spotu Supš–Laufen. A tak jsem si řekla… No vlastně si to asi nejprve řekli mí známí. A sice to, že bych měla pokročit na další metu, a já s tím souhlasila. Takže jsem nahlédla do tajů cizího světa hýřícího divokými pojmy jako domény, hosting, php… a v této nové sféře jsem se na nějaký čas ztratila.

Ačkoliv moje zmizení těmto stránkám příliš neprospělo, umožnilo vzniku jiným, které bych Vám tu také ráda představila. Můžete si na nich přečíst mnoho zajímavých informací o tréninkové skupině, která si říká TBTraining a je ojedinělým úkazem v oblasti sportovního lezení. Nutno dodat, že realizace webu byla náročná, ale výsledek myslím stojí za to. Přeji příjemné prohlížení.
 
28.08.2016 20:39:11
slowprint

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one