main_banner_large.jpg
Web_prolezeni_11.jpg
Konečně mohu publikovat slibované video ze Svitav. Autor požadované hudební skladby mi udělil svolení k použití a mohu konečně dílo prezentovat veřejně.
Web_prolezeni_08.jpg
Druhý letošní závod v obtížnostním klání se uskutečnil tradičně v Lomnici nad Popelkou jako Aprílový pohár. Úspěšně jsem se s kamerou vydrásala po viklajících se štaflích na ochoz kolem stěny a vy se tak můžete pokochat pěknými lezeckými záběry.
Web_prolezeni_07.jpg
Druhý závod ze seriálu ČP v boulderingu se uskutečnil v Plzni v hale bývalého OBI. Rozlehlé prostory nákupního centra poskytly závodníkům i divákům dostatek prostoru na vyřádění. Štáb České televize s mou účastí zrealizoval záznam a vy se na něj nyní můžete podívat.
Web_prolezeni_06.jpg
První závod Českého poháru v boulderingu pro rok 2015, který se konal v Lysé nad Labem na výstavišti, přinesl do nové závodní sezóny bohatou účast závodníků. I zde se hlásím k účasti na dílku jako kameraman. Letos bohužel nejsou lezecké pořady uváděny samostatně, ale jsou součástí Sportu v regionech.
Web_prolezeni_05.jpg
Tentokrát tu máme trochu netradiční věc. Sestřih z MČR v technickém lezení, kde soutěží mistři z oboru hasičů, policistů a záchranářů. Udělejte si exkurz do trochu jiného pojetí lezeckých disciplín.
Web_prolezeni_04.jpg
Sestřih z MČR v lezení na obtížnost opět v produkci ČT. Na výrobě jsem se opět podílela jako hlavní kameraman.
Web_prolezeni_03.jpg
Materiál pro sestřih z Mistrovství světa jsem pořizovala osobně během týdne konání závodů ve Španělsku. Ryze pracovní týden však vyústil v pěkný informační sestřih z lezecké události roku 2014. Techniku pro natáčení volně zapůjčila Střední umělecko průmyslová škola v Bechyni a patří jí za to veliký dík.
Web_prolezení_02.jpg
MČR v boulderingu se tentokráte odehrálo bez mojí účasti, protože zrovna v době konání jsem natáčela na Mistrovství světa ve sportovním lezení ve Španělsku, jehož záznam bude následovat. Protože lezení je radost, přikládám pro možnost shlédnutí i tento záznam.
Web_prolezení_01.jpg
Záznam z konání Českého poháru v boulderingu v Teplicích nad Metují z roku 2014. Poslední dobou zanedbávám svou činnost zde na stránkách a tak doháním resty. Jendím z nich jsou dokumenty ČT na kterých pravidelně spolupracuji. Na záznamu z produkce České televize jsem se podílela jako kameraman a určitě tedy stojí za shlédnutí ;), po tomto kousku jich ještě pár přibude.

Trailer Svitavy 2014
Editor, Graphic: Monika Brkalová
Music: (c) Nanten - song "Yasya-Goromo" (Creative Commons)

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one