main_banner_large.jpg
ČP_3.jpg
A máme tu další dokumentík s mým přispěním. Třetí kolo Českého poháru v boulderingu, které proběhlo v Praze na veletrhu Sport Expo, můžete shlédnout na stránkách České televize.
Na sluníčku

Na sluníčku

V úkrytu

V úkrytu

Tento týden (12./2014) byla založena další kategorie ve fotografické galerii. Sice už na stránkách nějaké ukázky tapet na plochu byly, ale za prvé hodně historické, za druhé tematicky ne zrovna vhodné pro každého a za třetí v malém rozlišení. Byly to tapety zpracované i s určitou dávkou grafického pojetí. Doufám, že se lidem mé fotografie třeba i líbí a možná by si někdo čas od času některou z nich rád osvěžil svou pracovní plochu na počítači. Proto jsem se rozhodla z přibývajících kousků nových fotografií postupem času vytvářet tapety na plochu, vyloženě fotografické, aby jste se s nimi mohli potěšit. Budou umístěny v rubrice Fotografie a podrubrice Tapety na plochu.
cpb.jpg
Sestřih České televize ze závodu Českého poháru v boulderingu z Prahy, na kterém jsem se podílela jako hlavní kameraman. Vydařený pořad, vřele doporučuji shlédnout!

Vertikon Open 13 aneb jak dostát své pověsti na zlínském poháru.

Je čtvrtek 16. května a já s těžkou krosnou na zádech a jinými zavazadly nastupuji do jednoho z autobusů, který mě přiblíží ke Zlínu. V Táboře po delším čekání přesedám do opožděného známého žlutého vozidla, které si oblíbilo velké množství cestujících. Jejich nadšení však tolik nesdílím. Cesta je sice pohodlná a rychlá, ale neustálé dotazy stevardky „Kávu? Sluchátka? Něco na čtení?" mě vytrhují od rozečtené knihy a zrovna je to takové napínavé...

Pokračování uvnitř.

Dokument ze závodů Českého poháru v lezení na obtížnost, konaných v roce 2013 ve Zlíně.

Dokument ze závodů Českého poháru v lezení na obtížnost Vertikon Open 13 bude tento týden dokončen a přípraven k vypuštění. Protože však Česká televize v neděli 9. 6. uvádí premiéru dokumentu o závodech ze své produkce, vedení lezeckého centra Vertikon stanovilo premiéru až týden po uvedení dokumentu ČT. Doufám však, že i tak na premiéru našeho dokumentu vzniklého ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací UTB ve Zlíně počkáte a rádí dokument shlédnete.
Závod Českého poháru Vertikon Open 13 ve Zlíně v sobotu úspěšně proběhl a již od včerejška probíhá výroba nového krátkého dokumentu z této vydařené akce. Průběh výroby mužete sledovat v tomto článku, kliknutím na nadpis.

Závod vyhráli Martin Stráník a Jana Vincourková.
Stupně vítězů

Stupně vítězů

vertikon-open-2013[1].jpg_itok=BiWrQmsZ

Na novém videu se začne pracovat již brzy!

I letošní rok se podařilo ve spolupráci s lezeckým centrem Vertikon a Univerzitou Tomáše Bati ve Zlíně dojednat spolupráci na natočení krátkého dokumentu z plánovaného závodu Českého poháru v lezení na obtížnost, Vertikon Open 13! Závod se koná v sobotu dne 18. 5. 2013 a jste samozřejmě všichni zváni. Přijďte zafandit všem lezcům a akusticky je podpořte v jejich souboji o medailové pozice.

Záznam závodu bude probíhat na dvě kamery, a na všechny závodníky si pěkně posvítíme.

O stavu výroby finálního videa Vás budu (doufejme :)) pravidelně informovat.
Veverka

Veverka

Nabídka ke koupi - Grafika

Grafika s námětem Veverka obecná (Sciurus Vulgaris)

Technika: Kresba uměleckým fixem Pitt brush na akvarelovém papíře s doplněná efektními metalickými barvami (měděná a stříbrná)

Rozměry: 14,5 x 20,5 cm

Cena: 1500 Kč bez rámu - možno vybrat rám dle vlastního přání (klipové sklo nebo rám zhotovený na zakázku)

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one