main_banner_large.jpg
Tímto se chci omluvit všem čekatelů a natěšeným brouzdačům po těchto stránkách, ale bohužel slibované video z Mejcupu, významného boulderového závodu, bude nadále zatím ještě pozdrženo. Výroba je sice již týden ukončena, ale dokud nebudou vyřešeny záležitosti ohledně práv, nemohu video vypustit do oběhu. Děkuji za pochopení a doufám, že i po delší odmlce se na něj třeba rádi podíváte.

Zdraví Jack Slowprint
Dokument "Arco 2011 World Championship - V patách české výpravě" se na 29. mezinárodním Sport Film & TV festivalu v italském Milánu nominoval mezi šest nejlepších filmů v kategorii "Documentary - Great Champion" a získal ocenění "Mention d'Honneur".

Slowprint Art přináší nové video z dílny kolegů VideoBrothers, tentokrát z letošního Znojemského vinobraní. Spolupracovala jsem na něm jako kameraman. A pokud jste ještě nenavštívili Znojemské vinobraní osobně, pak toto oficiální video ročníku 2011 vás jistě přesvědčí, že příští rok to musíte vidět a zažít live.

Úspěchy filmu

Úspěchy filmu

Dne 22. 9. 2011 zvítězil snímek "Arco World Championship 2011 - V patách české výpravě" na Sportfilm festivalu v Liberci v kategorii "Reportáže" a nominoval se tak do mezinárodního finále, které proběhne na přelomu října a listopadu tohoto roku v italském Milánu. Dokumentární film z mé dílny obstál ve velké konkurenci a svými kvalitami se vyrovnal dokumentům České televize. Ráda bych zde tedy poděkovala odborné porotě festivalu za udělení ceny, které si velmi vážím, dále moc děkuji lidem, kteří mi s filmem jakkoliv pomáhali.

Držme filmu všichni společně pěsti i do Milána.
Vytvořena nová galerie. Fotografie z Mistrovství světa v lezení v Arcu můžete shlédnout ZDE.

Nový dokument z prostředí souboje nejlepších lezců světa o tři vzácné kovy spatřil světlo světa 3.8.2011 ve 13:50. Můžete ho nyní i vy na svých monitorech shlédnout, a ponořit se do atmosféry nejočekávanějšího závodu roku.

Arco Climbing World Championship 2011 from Jack Slowprint on Vimeo.

A short documentary from World Championship 2011 about Czech National Climbing Team

Krátký dokument o účasti českého teamu na Mistrovství světa v Arcu 2011

Credits:
Režie, kamera, střih, zvuk / Directed by, Director of photography, Editor, Sound Engineering - Monika Brkalová

Rozhovory vedl / Interviews - Tomáš Binter st.

Hudba / Music - Stefano Mocini, The Morning Light Project, Josh Woodward, Steven Host, The Dream Pop Project, Zero Project - www.jamendo.com

Délka / Lenght - 29 min 35 s

Vyrobilo Slowprint Art & Design Studio / Created by Slowprint Art & Design Studio

www.slowprint.nolimit.cz

O víkendu 11. - 12. 6. 2011 se v Praze v lezeckém centru SmíchOFF uskutečnil dvoudenní závod Mistrovství České a Slovenské republiky v lezení na obtížnost. Tohoto prestižního klání se každoročně účastní naše lezecká špička. Letošní ročník byl navíc vyjímečný tím, že mistrovství bylo pořádáno jak pro Českou, tak i pro Slovenskou republiku. Všichni jsme byli velice zvědaví, jak letošní ročník dopadně a kdo získá tituly mistrů.

Slowprint Art přináší exkluzivně kompletní fotogalerii!

Tento víkend 8. 5. 2011 se v Jablonci nad Nisou uskutečnil další ze závodů Českého poháru mládeže v lezení na obtížnost. Na jednu z nejvyšších umělých stěn u nás se sjeli závodníci z různých koutů republiky, aby změřili své síly a vytrvalost. Více ZDE.


Před dvěma dny spatřilo světlo webu nové video z mé dílny za přispění zvukařky Kláry Jaškové z UTBčka. Jistě potěší fanoušky lezení a boulderingu, protože mi bylo potěšením otužit své tělo celodenním natáčením a týdnem postprodukce na akcičce jménem Mejcup. Ti zvás, co vědí o co jde, nechť rovnou mažou sledovat a pro ty ostatní ještě prozradím, že se jednalo o již 15. ročník a mé druhé natáčení této akce. Tentokráte pod vlastní režií.

Wake up and watch Mejcup!

Mejcup Bouldersession 2010 from Mr. Mejcuppuccini on Vimeo.

Další fotografie v tisku

Další fotografie v tisku

Po delší odmlce se vyloupla má v pořadí již třetí fotografie v denním tisku, tentokráte v deníku Sedmička (ČB).

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one