main_banner_large.jpg
Včera, tj. 7. 5. 2010 byla jedna z fotografií lezce Tomáše Bintera vybrána mezi deset nejinspirativnějších fotografií měsíce dubna na největším a nejprestižnějším lezeckém serveru 8a.nu.

Minulý týden v denících Právo a Deník vyšly dvě mé fotografie, které obrazově doplnily články o úspěšném českobudějovickém lezci Tomáši Binterovi.
Článek

Článek

Zdravím všechny příznivce Slowprintova webu. Konečně dorazilo jaro, i když zatím v poněkud mrzuté podobě. Ovšem i přes to se mi podařilo vytvořit hromadu nových fotek díky příležitosti, která se mi v dubnu naskytla. Tak jsem vycestovala do Italského Arca, ráje horolezců a samozřejmě i fotografů a pustila se do zcela nového žánru fotografie. No a protože jsem měla s horolezectvím pár zkušeností už z natáčení několika počinů, tak se fotografie myslím hodně vydařily. Přidávám proto novou fotogalerii s názvem Horolezectví.

Fotografií je opravdu hodně a postupně je zpracovávám, proto budou přibývat tak nějak postupně, podle času.
Mrkněte na upoutávku MČR v lezení na obtížnost, které se konalo v prosinci na stěně Cibulka.

Editor: Monika Brkalová
Hudba: U-Prag  www.u-prag.cz


DVD je hotové

DVD je hotové

DVD z Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2009, pořádané na stěně Cibulka v Praze je již hotové. Vznikla dvojdisková edice se záznamem semifinále mužů a finále mužů a žen, doplněná bonusem v podobě prohlídky semifinálevé cesty z pohledu lezce. Pokud se tedy na těchto stránkách vyskytují i lezci, kteří by si chtěli připomenout atmosféru závodů a výkony lezců a měli by o dvd zájem, ať píšou, píšou a píšou na dvd@horoguru.cz. DVD bude mít omezený náklad, tak pište pište, ať se na vás taky dostane.

Více informací o obsahu disku a screeny z menu najdete na: WWW.HOROGURU.CZ
V sekci GRAFIKA přibyly dvě nové ukázky mé poslední práce. Jedná se o graficky zpracovaná hesla pro Mateřskou školku Slapy. Určitě se podívejte, třeba se Vám zalíbí.
PF 2010

PF 2010

Krásné a klidné prožití svátků vánočních, pod stromečkem hodně dárků, veselého Silvestra, ale hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky v novém roce 2010, přeje Jack Slowprint
Tento víkend, 12. - 13. 12. 2009 proběhlo v Praze na lezecké stěně Cibulka Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost. Zúčastnila jsem se i já (samozřejmě ne lezením, ale jako hlavní kameraman), společně s ostatními členy našeho štábu, při realizaci tříkamerového přenosu a záznamu této vydařené akce. Bohužel kvůli časové náročnosti příprav přenosu samozřejmě informuji až po průbehu akce. Ale ještě není nic ztraceno, v přípravách je DVD se záznamem. Pokud by měl někdo zájem, nechť napíše na dvd@horoguru.cz, ať víme, je-li zájem a můžeme svůj záměr realizovat.

Na návštěvě v Pražském studiu Pokrok

Na návštěvě v Pražském studiu Pokrok

V pátek se část audiovize vypravila na den otevřených dveří studia Pokrok, které jsme celé společně prolezli a prohlédli, vyzpovídali jeho pracovníky a následně se vydali na cestu zpět k domovům. A ti, co mířili do Zlína, to vzali opravdu z vesela... :)

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one