main_banner_large.jpg
Pozvání na výstavu

Pozvání na výstavu

V měsíci listopadu mi bylo umožněno uspořádat výstavu svých vybraných fotografií, které jsem prezentovala na výstavě v Brně. Tímto vás všechny zvu, k podívání, prohlédnutí a pokochání se. Budete li se nacházet poblíž, přijďte se podívat do Galerie u Hrocha v Bechyni, U nádraží 602.
Dne 25. června byla v divadle Reduta v Brně ukončena výstava "Místo průniku - Klášter Bechyně", které jsem se rovněž zůčastnila výběrem fotografií z let 2007-2008. Jednotlivé kousky je nyní možné zakoupit. Jedná se o fotografie velikosti 30 x 45 cm, kašírované na podložku Kappa (materiál pěnového charakteru s nízkou hmotností) opatřenou háčkem k zavěšení. Povrch je lesklý.

Případní zájemci mě mohou kontaktovat na uvedených emailech.

Gratulace

Gratulace

Náš spolužák a kamarád Jan Bártek zabodoval a získal cenu Akademie populární hudby Anděla v kategorii Videoklip roku 2008, za realizovaný klip pro bratry Ebeny Folklóreček. Tímto mu srdečně gratulujeme a přejeme další úspěsné počiny.
Jaro už je tady a tak se můžete potěšit novou galerií na toto téma. Najdete ji stejně jako všechny ostatní v rubrice Galerie>Photos>Jaro je tady
Jaro přichází

Jaro přichází

Březen už je skoro za námi, stejně tak jako první jarní den. Počasí sice zatím svou pozitivní stranu moc neukazuje, ale postupně začíná dávat najevo, že Jaro už se pomalu blíží k nám.
Pro povzbuzení posílám takovou malou koláž s jarní tématikou, snad už nám pak jaro ukáže, co umí....
Vážení návštěvníci a návštěvnice, pro potěchu oka Vašeho, přidala jsem "staronovou" sadu fotografiíí na téma Svícení skla. Je už sice trochu staršího data, ale většina z vás fotky jistě neviděla. Navíc současné počasí a jeho rozmary mému fotografickému snažení příliš nepřeje, tak musím občas sáhnout hlouběji do svých archivů. Pro omrknutí, sledujte tento ODKAZ


Zdraví Jack Slowprint
Dobrá zpráva pro příznivce tohoto webu! Byla aktualizována sekce KRESBY. Přidala jsem vybrané věci z mé dřívější kresebné a malebné činnosti, takže šup šup, můžete se hned podívat, čemu že jsem se to dříve také věnovala.
PF 2009

PF 2009

Veselé Vánoce, krásné svátky, barevného Silvestra a hlavně hodně stěstí, zdraví a pohody v novém roce 2009, všem příznivcům i novým návštěvníkům webu přeje Jack Slowprint.
Ve středu ve 2 hodiny ráno vzniklo nové video za mého přispění. Pokud se zajímáte o sport, konkrétně bouldering určitě se nezapomeňte podívat. A i kdyby ne, stejně se podívejte, tým odvedl výbornou práci a určitě to stojí za podívání...

WATCH! ZDE

Složení týmu:
Režie: Petr Babinec
Hlavní kamera, střih a mix zvuku: Monika Brkalová
Kameramani: Martin Dedek, Petr Král, Vladan Polášek
Zvuk: Michal Gazdag

Stopáž: 09:50 min
Na audiovizi letos proběhlo další vtání prváků. O průběhu akce se dočtete jako obvykle v AKCÍCH a tamtéž najdete i galerii vybraných snímků.

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one