main_banner_large.jpg
Aktualizace je tady a tak si konečně můžete přečíst, jak Slowprint k práci přišel a zapojil se do tvorby 27 minutového sestřihu série Mezinárodního mistrovství České republiky automobilů na okruzích. Článeček najdete jako obvykle v AKCÍCH a již brzy se můžete těšit na jeho Mostně-místní pokračování...

A nezapomeňte mrknout i na fotky, jsou hned pod tím :))

Zdraví Slowprint

Každoročně se Divadelní workshop koná na plumlovském zámku a letos tomu nebylo jinak. My byli při tom a vy si konečně můžete přečíst, jak nám tam bylo, co se dělo a jak to dopadlo. Mrkněte do AKCÍ.

Keltská noc 2008 je za námi a vy si můžete přečíst jak to všechno začalo, jaké to bylo a jak to zkončilo. Stačí, když se mrknete do rubriky Akce na Keltskou noc 2008.

A nazapomeňte se podívat na galerii !!!
2.7.2008 byla vytvořena nová kategorie v sekci Galerie, a sice Kresby. Můžete tam najít ukázky mé ON-PAPER tvorby :).
Film Verči Mikalové, Miminko, se nám úspěšně podařilo minulý týden dokončit. Já jsem se ujala zvukové složky filmu a podle ohlasů profesorů i ostatních studentů to dopadlo velmi dobře. Filmeček můžete shlédnout stejně jako Vzpomínku na stránkách mého spolužáka Davida Červeného. Má asi 12 minut a doufám, že i vám se bude líbit.
Zdravím všechny příznivce a návštěvníky tohoto webu!!! :) Chci poděkovat těm co na mě nezanevřeli během mrtvého období. Teď už snad vše půjde k lepšímu, protože státnice už mám konečně za sebou, tak bych měla mít více času na tyto stránky.
Hned mám pro vás novinku v podobě nové fotogalerie, kterou jsem pro vás připravila ke shlédnutí: Galerie > Photos > Série Tanec. Jedná se o fotografie z natáčení "imageovky" pro studentku oděvu Renču Novákovou a její nejnovější model. Doufám, že se vám fotografie bodou líbit. Zdraví Jack Slowprint
Můj bakalářský film se dnešním dnem ocitl na webu. Z kapacitních důvodů jej nemohu umístit přímo sem. Pro ty, kteří by jej rádi viděli, je zde tento odkaz na stránky mého spolužáka Davida Červeného, kde jej v sekci video můžete shlédnout:

www.redave.cz
Vážení návštěvníci,
vzhledem k blížícím se státnicím, které mě v blízké době čekají, mi nezbývá moc času na průběžné aktualizace stránek. Proto prosím omluvte dočasný úpadek mé aktivity na tomto webu:)

Zdraví Jack Slowprint
DVD Vítání prváků audiovize a animace 2007 je již dokončeno!! Už se nám vejde na klasické DVD 5.
O natáčení mojí balakářky aneb jak to všecko probíhalo, si můžete přečíst v AKCÍCH.

Návštěvnost

Foto týdne

Foto týdne

Foto týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Wallpaper týdne

Saranče

Kamarádské weby

b13[1].jpg
glasses_fb[1].jpg
Aktualizace 9.11. 2015 Jack Slowprint
Optimalizováno pro rozlišení 1600 x 1200
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one